SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skrin 11468546
nr 1146 8546
Skrin
silver, England. Längd: 11 cm
Kondition: slitage och skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 november 2017
kl 19:09:41
25/11 16:04:37
27/11 18:16:40
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.